Urodziny na parku

logo parku linowego w katowicach trzymaupy zawiera trzy małpy na linach na tle okręgu z jednolitym wypełnieniem

Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku zapraszamy na wyjątkowe urodziny w koronach drzew.

Urodziny stanowią dla każdego dziecka wyjątkowy i najważniejszy dzień w roku. Oprócz prezentów tego dnia równie istotne są: wspólna zabawa i świętowanie ich wraz z przyjaciółmi.

Dlatego zespół naszych instruktorów i animatorów przygotował szereg zabaw, gier i konkursów połączonych ze szkoleniem i przejściem wybraną trasą Parku Linowego.

Urodziny w Parku Linowym to dla dzieci wspaniała okazja by nauczyć się odpowiedzialności, wzajemnej pomocy oraz sposób na pokonanie swoich lęków i odkrycia, że potrafią więcej niż myślą. Ta wesoła zabawa sprawi, że Święto Waszego dziecka będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Pakiet Srebrny :

Najmłodszych uczestników zapraszamy na Szypułki (dzieci do 120 cm wzrostu):

Nieograniczone przejścia trasą szypułkową. Impreza przewidziana jest na minimum 8 osób i trwa 2 godziny.

Poniedziałek – piątekSobota – niedziela
42 zł/os45 zł/os

Pakiet Złoty:

Warianty dotyczą tras: zielonej i czerwonej oraz jeśli dzieci spełniają warunki wejścia na trasę – trasy czarnej.

Poniedziałek – piątekSobota – niedziela
89 zł/os99 zł/os

Uczestnicy przechodzą pełne przeszkolenie i przygotowanie do przejścia trasy oraz nieograniczoną ilość przejść trasą pod okiem instruktora dla każdego z dzieci. Trasa dobierana jest przez instruktorów na miejscu, adekwatnie do wzrostu dziecka. Impreza przewidziana jest na minimum 10 osób. Czas trwania to ok. 3 godz. podczas których dzieci mogą przechodzić trasy dowolną ilość razy.

Oba pakiety zawierają część poczęstunkową – podczas której zapewniamy słodki poczęstunek składający się ze słodkich i słonych przekąsek (chipsy, nachosy, żelki, paluszki, chrupki kukurydziane, ciasteczka i inne) oraz napoje (soki owocowe i wodę).

UWAGA!!! 
Dla grupy powyżej 15 os. opieka dodatkowego animatora gratis, dla grup mniejszych niż 15 osób dodatkowy animator płatny 100 zł.


W celu omówienia wszelkich szczegółów związanych z organizacją imprezy i rezerwacją terminu prosimy o kontakt z Obsługą Parku.

Rezerwacja urodzin następuje po wpłacie zaliczki w wysokości 300 zł, najpóźniej 7 dni przed terminem imprezy. Przy wpłacie zaliczki otrzymają Państwo również zaproszenia dla dzieci.

Rezerwacja urodzin jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu urodzin oraz regulaminu parku linowego.

Regulamin imprezy urodzinowej:

 1. Urodziny na sportowo odbywają się na obiekcie sportowym Park Linowy Trzy Maupy, ul. Francuska 182, Katowice.
 2. Rezerwacja wstępnego terminu urodzin można dokonać osobiście w kasie Parku lub telefonicznie albo mailowo z managerem. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki gotówką w kasie parku w wysokości 300 zł najpóźniej 7 dni przed terminem imprezy. W przypadku anulacji urodzin kaucja przepada.
 3. Do dyspozycji jubilata i jego gości przez czas trwania imprezy urodzinowej (3h) pozostaje przygotowane i zarezerwowane miejsce na część poczęstunkową wraz na czas trwania imprezy.
 4. Organizator w cenie pakietu podstawowego urodzin zapewnia napoje i przekąski zgodnie z wybranym Pakietem. Zabronione jest wnoszenie na teren parku napoi, przekąsek, słodyczy i innej żywności nie zakupionej u organizatora (za wyjątkiem tortu urodzinowego na ustalonych wcześniej warunkach).
 5. Jubilat oraz zaproszeni goście podczas trwania urodzin pozostają pod opieką opiekunów prawnych/rodziców.
 6. Instruktor odpowiedzialny jest za przeprowadzenie szkolenia i opiekę na czas przejścia trasy.
 7. Zamawiający ponosi odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez uczestników urodzin.
 8. Park Linowy Trzy Maupy zastrzega sobie prawo do zamieszczania wybranych zdjęć z przyjęcia na swojej stronie internetowej oraz w swoich materiałach reklamowych. W przypadku, gdy rodzice Jubilata nie wyrażają zgody na wykorzystanie zdjęć z udziałem ich dziecka, należy powiadomić o tym personel  Park Linowego Trzy Maupy drogą mailową na adres: trzymaupy@gmail.com.
 9. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają zapisy Regulaminu ogólnego Parku Linowego Trzy Maupy oraz obowiązujące przepisy prawne.
 10. Wszystkie zmiany dotyczące imprezy urodzinowej należy zgłaszać najpóźniej 2 dni przed urodzinami. Zmiany terminu urodzin ze względu na złe warunki atmosferyczne można dokonać najpóźniej do godziny 17.00 dnia poprzedzającego urodziny.
 11. Podpisanie niniejszego Regulaminu oraz akceptacja Regulaminu Parku Linowego jest warunkiem koniecznym do przyjęcia rezerwacji na urodziny.