Dla grup

Lekcja WF-u na świeżym powietrzu

Zapraszamy do zorganizowania dla Państwa uczniów lekcji wfu na świeżym powietrzu. Dzięki lekcji przeprowadzonej w parku linowym dzieci będą miały okazję nauczyć się odpowiedzialności, samodyscypliny oraz koncentracji na konkretnym zadaniu. To wspaniałe połączenie zabawy i nauki.

Po przejściu przeszkolenia z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem naszej doświadczonej kadry instruktorów, uczestnicy przechodzą trasy o różnym stopniu trudności zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i bezpieczna adrenalina to gwarancja dobrej zabawy. Zróżnicowanie tras pozwala dobrać ofertę do wieku i możliwości wszystkich uczniów.

Gwarantujemy zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa pobytu zgodnych z wytycznymi GIS.

Dodatkowo oferujemy Państwu obsługę gastronomiczną w formie suchego prowiantu (ze specjalnie wypiekanym pieczywem i świeżym owocem) lub ciepły posiłek serwowany przez nas . Na życzenie grupy istnieje również możliwość zorganizowania dla Państwa pieczenia kiełbasek nad ogniskiem.

Ze względu na jesienną aurę po przejściu zapewniamy dzieciom ciepły napój do posiłku.

Podczas pobytu w parku nad bezpieczeństwem dzieci cały czas czuwają wykwalifikowani instruktorzy i animatorzy.

Dla grup większych niż 30 uczestników możemy zaoferować park linowy na wyłączność grupy.

Istnieje również możliwość zorganizowania tematycznych zajęć na świeżym powietrzu np.: „Kolory jesieni w lesie” – zajęcia plastyczno-artystyczne, „Park pełen życia” – zajęcia przyrodnicze, „Małpi gaj” – zajęcia z dodatkową rozgrzewką przed trasami i kreatywnym wykorzystaniem przestrzeni parku do ćwiczeń ruchowych.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane [pytania możecie sprawdzić tutaj:

Rezerwacji terminu wycieczki można dokonać pisząc do nas na:

trzymaupy@gmail.com