Niezwykły Wieczór Panieński w koronach drzew!

Szukasz nietuzinkowego miejsca na wieczór panieński? Jesteście znudzone identycznymi ofertami klubów i barów? A może po prostu lubicie sport i chcecie przeżyć coś niezwykłego?

Zapraszamy do organizacji jedynego takie wieczoru w życiu przyszłej Panny Młodej. W parku linowym czeka Was moc adrenaliny i  niezapomniane wrażenia.

Mamy dla Was przygotowane specjalne przejście trasy, z atrakcjami dla Panny Młodej. Rezerwacja uprzęży, instruktor opiekujący się grupą w trakcie przejścia i specjalnie zarezerwowany stolik to tylko część atrakcji, które sprawią że zapamiętacie ten wieczór na długo.

Poznajcie nasze trasy:

Trasa zielona – długość trasy wynosi 110 metrów i jest ona dobry wyborem dla osób z lękiem wysokości czy takich, które jeszcze nigdy nie wspinały się w parku linowym. Trasa ta składa się z 11 przeszkód i jest najłatwiejszą z tras naszego parku.

Trasa czerwona –  długość trasy wynosi 280 metrów i jest ona dostępna dla osób, które mogą sięgnąć ręką na wysokość co najmniej 170 centymetrów. Trasa ta składa się trudniejszych i dłuższych przeszkód niż zielona. Jest to ciekawe przejście 6 metrów nad ziemią, podczas którego czeka Was między inny: mostek ze skokiem tarzana, trzy tyrolki czy spacer po linie.  

Trasa czarna – długość trasy wynosi 300 metrów i jest ona dostępna dla osób, które posiadają wzrost co najmniej 160 centymetrów oraz mają ukończone 16 lat. Trasa ta składa się z najdłuższych przeszkód i jest najtrudniejsza nie tylko na naszym obiekcie, ale nawet na Śląsku. Przejście tej trasy polecamy doświadczonym bywalcom parków oraz osobom aktywnym fizycznie. Jest ona najbardziej wymagająca fizycznie i kondycyjnie, a samo jej przejście zajmuje ok 1,5 godziny.

Nasze animatorki przygotowały szereg atrakcji dla Was i Przyszłej Panny Młodej. Gwarantujemy dobrą zabawę!

Zapraszamy do rezerwacji terminu pod numerem: 794-484-111.

Grupa poniżej 10 osób do wyboru 2 trasy – 55 zł/osobę.

Grupy powyżej 10 osób do wyboru 2 trasy – 45 zł/osobę.