Niezapomniane urodziny dla dziecka

Niezapomniane urodziny dla dziecka!

urodziny-dla-dziecka-w-katowicach-w-parku-linowym
Zadowolenie dziecka podczas urodzin.

Zapraszamy do naszego Parku Linowego w Katowicach na Muchowcu. Zorganizujemy tu najlepsze urodziny dla dziecka i jego przyjaciół.

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, trasy o różnych poziomach trudności, animatorzy dbający o dobrą zabawę Twojego dziecka oraz własny punkt gastronomiczny na miejscu. 

To wszystko, jak i wiele innych atrakcji przygotujemy zgodnie z Twoimi preferencjami. Zadowolenie dziecka, jak i Twoje gwarantowane! Nie czekaj i zorganizuj bezpieczne oraz niezapomniane urodziny dla dziecka.

Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej!

Kliknij numer telefonu

Odbieramy telefony codziennie od godziny 11:30 do 19:00

794-484-111
aktywny wypoczynek dla dzieci w parku linowym w katowicach na muchowcu
Aktywny wypoczynek to atrakcja dla dzieci .

Ola od zawsze marzyła o wyjątkowych urodzinach, o których nigdy nie zapomni. W tym roku jej marzenia się spełniły! Rodzice Oli zorganizowali dla niej urodziny w Parku Linowym w Katowicach na Muchowcu. Zaprosiła wszystkich swoich przyjaciół, z którymi bawiła się niesamowicie! Było pełno kolorowych balonów, świetnych atrakcji i przede wszystkim aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

park linowy dla dzieci w Katowicach organizuje urodziny
Trasa zielona to atrakcja dla wszystkich dzieci.

Razem z przyjaciółmi przeszła całą Trasę Szypułkową, pełną interesujących atrakcji. Na każdym kroku towarzyszyli im rodzice oraz animatorzy, którzy czuwali nad ich bezpieczeństwem. Było bardzo ciekawie, zabawnie i ruchliwie! 

Po skończonej wyprawie, na specjalnym tarasie czekały na wszystkich przepyszne burgery przygotowane przez miejscowy lokal. A zaraz po posiłku wszyscy wznieśli toast za Olę, popijając pyszny owocowy szampan dla dzieci. 

Chcesz zorganizować podobne urodziny dla Twojego dziecka?

Zadzwoń teraz i porozmawiajmy o szczegółach!


Kliknij numer telefonu!
Odbieramy telefony codziennie od godziny 11:30 do 19:00 

794-484-111

Kiedy chwilę odpoczęli i nabrali znowu sił, panie animatorki zaczęły wspólną zabawę z bańkami mydlanymi. Wszyscy, wraz z Olą, byli zachwyceni! Panie animatorki pokazały im, jak się takie bańki tworzy i potem wszyscy sami spróbowali je zrobić! Po udanej lekcji i zabawie przyszedł czas na lody, które wszyscy zjedli ze smakiem. 

Na sam koniec, Ola oraz jej przyjaciele wzięli udział w zawodach na przeciąganie liny! Zaprosili do nich również swoich rodziców, z którymi rywalizowali o zdobycie tytułu Mistrza Parku Linowego w Katowicach. 

urodzinwe zabawy dla dzieci katowice
Przeciąganie liny to sprawdzona zabawa.

Wszyscy z zadowoleniem i uśmiechem na twarzy, wrócili do swoich domów. Jednak cały czas opowiadali swoim rodzicom, jaki wspaniały przeżyli dzień. Do dzisiaj Ola z przyjaciółmi wspominają tę zabawę, przeglądając wspólne zdjęcia z przechodzenia trasy linowej. 

organizacja urodzin dla dziecka

Rodzice Oli są całkowicie pewni, że organizacja urodzin w Parku Linowym w Katowicach była dobrą decyzją! Wszystkim swoim znajomym z dziećmi polecają to rozwiązanie. To była dobra zabawa spędzona aktywnie na świeżym powietrzu.

Jesteśmy elastyczni w tworzeniu ofert – dopasujemy się do Ciebie.

Zadzwoń teraz i zorganizuj niezapomniane urodziny dla dziecka! 
Kliknij numer telefonu!
Odbieramy telefony codziennie od godziny 11:30 do 19:00 

794-484-111