Dla grup

Lekcja WF-u na świeżym powietrzu,

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość zorganizowania dla Państwa uczniów lekcji wfu na świeżym powietrzu. Dzięki lekcji przeprowadzonej w parku linowym dzieci będą miały okazję nauczyć się odpowiedzialności, samodyscypliny oraz koncentracji na konkretnym zadaniu. To wspaniałe połączenie zabawy i nauki.

obrazek zawiera tekst odpowiedzialność samodyscyplina koncentracja samodzielność pokonywanie strachu i trudności. To czego się uczymy, staje się częścią nas -zapraszamy na lekcje wfu na świeżym powietrzu

Po przejściu przeszkolenia z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem naszej doświadczonej kadry instruktorów, uczestnicy przechodzą trasy o różnym stopniu trudności zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i bezpieczna adrenalina to gwarancja dobrej zabawy. Zróżnicowanie tras pozwala dobrać ofertę do wieku i możliwości wszystkich uczniów.

Gwarantujemy zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa pobytu zgodnych z wytycznymi GIS.

TRASA SZYPUŁKI

Długość trasy – 75 m

Dostępna od 3-go roku życia i maksymalnie do 120 cm wzrostu.

Podczas korzystania z trasy dzieci nie muszą posiadać uprzęży ani kasku, korzystają z trasy bez limitu czasowego.

TRASA ZIELONA

Długość trasy – 110 m

Wymagania – osoba korzystająca musi sięgnąć ręką na wysokość 140 cm.

Ścianka, most, opadające belki,”V” belki, Tyrolka, płotek, opadający mostek, trapezy, siatka, „pijany” mostek, niebieskie węzełki, huśtawki, tunel, mostek z tarzanem, schodki.

TRASA CZERWONA

Długość trasy – 280 m

Wymagania – osoba korzystająca musi sięgnąć ręką na wysokość 170 cm.

Drabinka, opadające bale, most, niebieskie „U”, mostek z tarzanami, tyrolka, tyrolka, huśtawka poprzeczna, siatka, ruchomy mostek, huśtawka, smycz – spacer po linie, niebieskie węzełki, drewniane ośmiokąty, opadający most, koala, trapezy, mieszane „U”, tyrolka, schodki.

Chcielibyśmy zaproponować Państwu atrakcyjne warianty cenowe:

– Przejście trasą Szypułki – bez ograniczeń za jedynie 20 zł od osoby przy rezerwacji terminu na godziny 9.00-11.00 oraz 25 zł od osoby w godzinach 11.00-13.00.

– Grupy mniejsze niż 10 osób do wyboru 2 trasy: Zielona lub Czerwona – 55 zł od osoby.

– Grupy większe niż 10 osób do wyboru 2 trasy: Zielona lub Czerwona – 45 zł od osoby.

Dodatkowo oferujemy Państwu obsługę gastronomiczną w formie suchego prowiantu (ze specjalnie wypiekanym pieczywem i świeżym owocem) – w cenie 8 zł lub ciepły posiłek serwowany przez nas (do wyboru burger – 15 zł albo nugetsy z frytkami – 13 zł). Na życzenie grupy istnieje również możliwość zorganizowania dla Państwa pieczenia kiełbasek nad ogniskiem (wycena indywidualna).

Ze względu na jesienną aurę po przejściu zapewniamy dzieciom ciepły napój do posiłku.

Podczas pobytu w parku nad bezpieczeństwem dzieci cały czas czuwają wykwalifikowani instruktorzy i animatorzy.

Na każde 10 osób wejście na trasy dla jednego opiekuna gratis. Dla grup większych niż 30 uczestników możemy zaoferować park linowy na wyłączność grupy.

Istnieje również możliwość zorganizowania tematycznych zajęć na świeżym powietrzu np.: „Kolory jesieni w lesie” – zajęcia plastyczno-artystyczne, „Park pełen życia” – zajęcia przyrodnicze, „Małpi gaj” – zajęcia z dodatkową rozgrzewką przed trasami i kreatywnym wykorzystaniem przestrzeni parku do ćwiczeń ruchowych.

Rezerwacji terminu wycieczki można dokonać pod numerem telefonu:

794-484-111